Hungaricum Gombfoci Háza múzeum
A gombfoci nem gyerekjáték, persze gyermekek is játszhatják, de úgy alakult ki, hogy a mesterek, edzők – a régi hadvezérekhez hasonlóan – „lemakettezték" a sajátjaik, és az ellenfél lehetséges mozgását, taktikáját. A gombfocit a magyar elme változtatta játékká, majd sporttá.
A Gombfoci Múzeum 2013. október 17-én nyitotta meg kapuit, célja, hogy ezt a népi játékot, megőrizze az utókornak, és a fiataloknak újra lehetőséget adjon megismerni, illetve megszeretni az asztali-labdarúgást.
A múzeumban kiderül, hogy Magyarország hány alkalommal nyert Világ- és Európa-bajnokságot asztali labdarúgásban, hogyan néz ki a 101-szeres válogatott Bozsik József gombfoci asztala, de találhatók itt dedikált futball labdák is – többek között a „legendák labdája" – Eusebio, Tóth II. József aláírásával, emellett pedig Rui Costa és sok más világsztár dedikált mezét is megcsodálhatjuk.

A feleség negyvennél kezdődik házasságjavító komédia
Szigetszentmiklóskomédia 2 felvonásban Helyszín: ÁJTI – HangversenyteremCím: Szigetszentmiklós, Szebeni u. …

Betlehemi Esték és Vásár
SzigethalomA megújult Dísz téren idén is megrendezésre kerül a Betlehemi Esték és Vásár elnevezésű …