Teremtsük Újra !

| Kategória: | egyéb |
| Helyszín: | Szigetszentmiklós - Tököli út 19. |
| Időpont: | 2025. október 09. (csütörtök) |
18:00
A Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium és a Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti) “Teremtsük újra!” úszóláp rehabilitációs projektje lassan a végéhez közeledik.
A projekt célja a 2020-as olajszennyezés következtében elpusztult élőhely rekonstrukciója, valamint az erdei iskolai projekthéten a diákok által létrehozott termékek értékelésére egy gamifikált rendszer kidolgozása és alkalmazása volt.
Az eltervezett célok a kétéves munkafolyamat során lépésről-lépésre valósítottak meg. Közel 100 m² úszólápi élőhelyet sikerült kialakítani.
A munkában több oktatási intézmény diákjai és pedagógusai, valamint külső szakmai partnerek vettek részt.
A projektzáró eseményen bemutatásra kerülnek a projekt eredményei a meghívott vendégeinknek és a város közösségének, a diákok, pedagógusok és szakértők közreműködésével.
Köszöntőt mond:
Nagy János, Szigetszentmiklós Város Polgármestere
Nagy János, Szigetszentmiklós Város Polgármestere
Bemutatót tart:
Czita Zoltán, az Erasmus+ projekt koordinátora
Dr. Zöld-Balogh Ágnes és Dr. Balogh Márton úszóláp-kutatók
a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium diákjai
a Kölcsey Ferenc Főgimnázium tanárai
Czita Zoltán, az Erasmus+ projekt koordinátora
Dr. Zöld-Balogh Ágnes és Dr. Balogh Márton úszóláp-kutatók
a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium diákjai
a Kölcsey Ferenc Főgimnázium tanárai
Sok szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt!

Horváth Tamás
Szigethalom18:30 Kapunyitás20:00 HORVÁTH TAMÁS After party DJ Janóval! Jegyek:5000 Ft Early bird …
Placc Kvíz Junior
SzigethalomELŐSZÖR A PLACCON!!PLACC KVÍZ JUNIOR -ha elmúltál 7, de nem vagy még 15-ha szeretsz …